SLPX681M200C5P3
MFR.Part #
SLPX681M200C5P3
JLCPCB Part #
C2620881
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.48A@120Hz 200V 25mm 293mΩ@120Hz 3000hrs@85℃ 35mm 680uF ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS