223MPW250K
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
223MPW250K
JLCPCB Part #
C5491543
Package
Plugin,D7xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、250V 22nF ±10% 插件,D7xL15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS