LGN2H121MELA35
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGN2H121MELA35
JLCPCB Part #
C1606687
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 120uF 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 500V 680mA@120Hz ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS