B43504A5127M67
MFR.Part #
B43504A5127M67
JLCPCB Part #
C1604661
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
120uF 25mm 35mm 450V ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS