VT1V220ME054000CE0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
VT1V220ME054000CE0
JLCPCB Part #
C271405
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 22uF 35V 5.4mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS