VS1A221MF065000CE0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
VS1A221MF065000CE0
JLCPCB Part #
C240539
Package
SMD,D8xL6.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10V 220uF 6.5mm 8mm ±20% SMD,D8xL6.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS