RL1C221ME110A00CV0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
RL1C221ME110A00CV0
JLCPCB Part #
C216291
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
11mm 16V 2.5mm 2000hrs@105℃ 215mA@120Hz 220uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS