PRM05WJW47JB00
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
PRM05WJW47JB00
JLCPCB Part #
C24212196
Package
Plugin,P=5mm
Description
4.7Ω 5W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin,P=5mm Through Hole Resistors ROHS