NSM500JB-6R2
MFR.Part #
NSM500JB-6R2
JLCPCB Part #
C1396739
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 5W 6.2Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS