1210W3J0161T5E
MFR.Part #
1210W3J0161T5E
JLCPCB Part #
C25406
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 200V 333mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS