SQM200JB-82R
MFR.Part #
SQM200JB-82R
JLCPCB Part #
C1395812
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 82Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS