TC0325F470JT5E
MFR.Part #
TC0325F470JT5E
JLCPCB Part #
C126296
Description
-55℃~+155℃ 167mW 47Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS