227AVG035MGBJ
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
227AVG035MGBJ
JLCPCB Part #
C5486372
Package
Plugin,D10xL13.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 13.5mm 1500hrs@125℃ 170mA@120Hz 220uF 24mΩ 35V 5mm Polymer ±20% 插件,D10xL13.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS