380LQ331M350H452
MFR.Part #
380LQ331M350H452
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.63A@20kHz 2000hrs@85℃ 22mm 330uF 350V 47mm 603mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS