KM1E471MG160A00CV0
Extended
- Manufacturer
- Changzhou Huawei Elec
- MFR.Part #
- KM1E471MG160A00CV0
- JLCPCB Part #
- C271348
- Package
- Plugin,D10xL16mm
- Description
- 1000hrs@105℃ 10mm 16mm 25V 470uF 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS