RL2A470MG125A00CV016
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
RL2A470MG125A00CV016
JLCPCB Part #
C271302
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
100V 10mm 12.5mm 2000hrs@105℃ 280mA@120Hz 47uF 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS