EMVE500GDA102MMN0S
MFR.Part #
EMVE500GDA102MMN0S
JLCPCB Part #
C2166987
Package
SMD,D18xL21.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 18mm 2000hrs@105℃ 21.5mm 50V ±20% SMD,D18xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS