ELXZ630ELL121MJ16S
MFR.Part #
ELXZ630ELL121MJ16S
JLCPCB Part #
C2972704
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 120uF 16mm 63V ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS