ELXZ6R3ETS682MM20S
MFR.Part #
ELXZ6R3ETS682MM20S
JLCPCB Part #
C2166540
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
18mm 2.49A@100kHz 20mm 6.3V 6800uF 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS