EKZE630ETD560MHB5D
MFR.Part #
EKZE630ETD560MHB5D
JLCPCB Part #
C5113773
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 13mm 200mA@120Hz 3.5mm 3000hrs@105℃ 56uF 63V 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS