EKMS201VSN102MR30S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMS201VSN102MR30S
JLCPCB Part #
C1607223
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 200V 3.78A@50kHz 3000hrs@105℃ 30mm 30mm ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS