EKY-350EC3331MJ16S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKY-350EC3331MJ16S
JLCPCB Part #
C841769
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16mm 330uF 35V ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS