E36D401HPN902EEH0U
MFR.Part #
E36D401HPN902EEH0U
JLCPCB Part #
C3816083
Package
Bolt,D76.2xL170mm
Description
-10%~+40% -40℃~+85℃ 170mm 2000hrs@85℃ 31.5mm 400V 76.2mm 9000uF 螺栓,D76.2xL170mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS