EMVY6R3ADA101MF55G
MFR.Part #
EMVY6R3ADA101MF55G
JLCPCB Part #
C2165317
Package
SMD,D6.3xL5.2mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 140mA@100kHz 5.2mm 6.3V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS