ELXM401VSN271MQ50S
MFR.Part #
ELXM401VSN271MQ50S
JLCPCB Part #
C6844699
Package
Plugin,D25.4xL52mm
Description
-25℃~+105℃ 1.32A@120Hz 10mm 25.4mm 270uF 400V 52mm 7000hrs@105℃ ±20% Plugin,D25.4xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS