EMVY500ADA101MHA0G
MFR.Part #
EMVY500ADA101MHA0G
JLCPCB Part #
C2164441
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 300mA@100kHz 50V 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS