ESMG101ELL220MHB5D
MFR.Part #
ESMG101ELL220MHB5D
JLCPCB Part #
C1590105
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 11.5mm 130mA@120Hz 2000hrs@85℃ 22uF 3.5mm 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS