EKY-630ETD330MF11D
MFR.Part #
EKY-630ETD330MF11D
JLCPCB Part #
C438464
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
11mm 2.5mm 265mA@100kHz 33uF 350mΩ@100kHz 5000hrs@105℃ 6.3mm 63V ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS