EKMH201VNN102MA30W
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMH201VNN102MA30W
JLCPCB Part #
C1607361
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 2000hrs@105℃ 200V 30mm 35mm ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS