E37X401HPN272MCD0U
MFR.Part #
E37X401HPN272MCD0U
JLCPCB Part #
C3812996
Package
Bolt,D50.8xL131mm
Description
-40℃~+85℃ 131mm 15000hrs@85℃ 22.2mm 2700uF 35mΩ@120Hz 400V 50.8mm 9.9A@120Hz ±20% 螺栓,D50.8xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS