ELXY630ELL680MJ16S
MFR.Part #
ELXY630ELL680MJ16S
JLCPCB Part #
C5113898
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16mm 210mA@120Hz 5000hrs@105℃ 5mm 63V 68uF ±20% Plugin,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS