IS61LF102418A-7.5TQ
Extended
Manufacturer
ISSI(Integrated Silicon Solution)
MFR.Part #
IS61LF102418A-7.5TQ
JLCPCB Part #
C20479156
Package
100-TQFP (14x20)
Description
0℃~+70℃ 110mA 18Mbit 240mA 3.135V~3.465V 7.5ns Parallel Port (Parallel) 100-TQFP (14x20) SRAM ROHS