KF1H4R7MC050A00CV0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
KF1H4R7MC050A00CV0
JLCPCB Part #
C216312
Package
Plugin,D5xL5mm
Description
2000hrs@105℃ 2mm 4.7uF 50V 5mm 5mm ±20% 插件,D5xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS