KM1H2R2MC110A00CV016
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
KM1H2R2MC110A00CV016
JLCPCB Part #
C271419
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
1000hrs@105℃ 11mm 2.2uF 2mm 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS