HHXE500ARA470MHA0G
MFR.Part #
HHXE500ARA470MHA0G
Description
-55℃~+135℃ 10.5mm 2.4A@100kHz 30mΩ 4000hrs@135℃ 47uF 50V 8mm ±20% - Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS