EMZF250ARA221MHA0G
MFR.Part #
EMZF250ARA221MHA0G
JLCPCB Part #
C6033909
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10.5mm 10000hrs@105℃ 220uF 25V 300mA@120Hz 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS