EMZA250ADA330ME61G
MFR.Part #
EMZA250ADA330ME61G
JLCPCB Part #
C2164263
Package
SMD,D5xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 25V 33uF 5mm 6.1mm 64mA@120Hz 700mΩ ±20% SMD,D5xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS