ESMH630VSN332MR25S
MFR.Part #
ESMH630VSN332MR25S
JLCPCB Part #
C1602788
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 25mm 3.336A@100kHz 30mm 3300uF 63V 75mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS