ETOR501CTN681ME54U
MFR.Part #
ETOR501CTN681ME54U
JLCPCB Part #
C6617584
Package
Bolt,D76.2xL56mm
Description
-40℃~+105℃ 206mΩ@120Hz 31.8mm 500V 56mm 6.5A@120Hz 680uF 76.2mm ±20% Bolt,D76.2xL56mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS