ETOR401CTN272ME79U
MFR.Part #
ETOR401CTN272ME79U
Description
-40℃~+105℃ 21.6A@3kHz 2700uF 30mΩ@120Hz 31.8mm 400V 76.2mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS