EKMH201VNN821MR35S
MFR.Part #
EKMH201VNN821MR35S
JLCPCB Part #
C1603999
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 200V 202mΩ@120Hz 30mm 35mm 3A@100kHz 820uF ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS