E36D500HPN223MA79U
MFR.Part #
E36D500HPN223MA79U
JLCPCB Part #
C3816088
Package
Bolt,D35xL79mm
Description
-40℃~+85℃ 12.7mm 16.8mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 22000uF 35mm 50V 6.39A@120Hz 79mm ±20% 螺栓,D35xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS