ETOR401CTN182ME79U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ETOR401CTN182ME79U
Description
-40℃~+105℃ 1800uF 31.8mm 400V 76.2mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS