ESMH630VSN123MA45S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ESMH630VSN123MA45S
Description
-40℃~+85℃ 10mm 12000uF 2000hrs@85℃ 21mΩ@120Hz 35mm 47mm 63V 7.428A@100kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS