ECE-T1VP473FA
MFR.Part #
ECE-T1VP473FA
Description
-40℃~+85℃ 11.02A@10kHz 16mΩ@120Hz 22.5mm 3000hrs@85℃ 35V 40mm 47000uF 63mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS