E32D350HPN333MC54U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E32D350HPN333MC54U
JLCPCB Part #
C3815603
Package
Bolt,D50.8xL53.98mm
Description
-40℃~+105℃ 12.15A@120Hz 17.4mΩ@120Hz 2000hrs@105℃ 22.22mm 33000uF 35V 50.8mm 53.98mm ±20% 螺栓,D50.8xL53.98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS