EKMH451VND391MB35U
MFR.Part #
EKMH451VND391MB35U
JLCPCB Part #
C3721970
Package
Plugin,D40xL37mm
Description
-25℃~+105℃ 1.57A@120Hz 2000hrs@105℃ 22.5mm 37mm 390uF 40mm 450V 638mΩ@120Hz ±20% 插件,D40xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS