ERHB5G1LGC102MD70M
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ERHB5G1LGC102MD70M
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 28mm 5.32A@3kHz 575V 63.5mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS