EKMH401VNN271MQ50S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMH401VNN271MQ50S
JLCPCB Part #
C1607025
Package
Plugin,D25.4xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.7303A@100kHz 10mm 2000hrs@105℃ 25.4mm 270uF 400V 50mm 921mΩ@120Hz ±20% 插件,D25.4xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS