EKMQ630ELL472MP50S
MFR.Part #
EKMQ630ELL472MP50S
JLCPCB Part #
C1607944
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 2.646A@100kHz 2000hrs@105℃ 22mm 4700uF 50mm 63V ±20% 插件,D22xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS